Neatlygintina politinė reklama
Eduardas Vaitkus
Visi klausimai
Pilni video
Susitikimai
Koordinatoriai
Svarbi informacija
Temos
Apie švietimą
Profesorius Eduardas Vaitkus atsako į klausimus apie švietimą
Viso: 18
Kaip vertinate valdžios sprendimus visais įmanomais būdais į valstybines ugdymo įstaigas įbrukti lytiškumo švietimą? Mes, tėvai, puikiai suprantame, kas už to paslėpta, bet su mumis apie tai nediskutuojama.
Kaip manote, ar Lietuvai tinkama iš Norvegijos perimta vaikų apsaugos politika? Mes taip pat turime galvas ir galime sukurti savo sistemą, tinkamą Lietuvai. Ką manote?
Jei taptumėte prezidentu, kokius pokyčius, inicijuotumėte švietimo sistemoje?
Ką galvojate apie rusiškas mokyklas Lietuvoje? Ar jos turėtų egzistuoti ar reiktų uždaryti ar ką pakeisti?
Kaip manote, kodėl akademinė bendruomenė ir inteligentija yra tokie pasyvūs? Juk ta visa betvarkė Lietuvoje yra labai su tuo susijusi.
Ką manote apie dabartinę švietimo sistemą, apie vaikų ugdymo programas, krūvius mokyklose? Ar esate numatę kokių nors pakeitimų? Ką manote apie unschooling'ą?
Ką galvojate apie Vilniuje statomą biotechnologijų miestelį?
Kodėl mokyklose vis dar vyksta gyvenimo įgūdžių pamoka? Ir kada Jus bus galima pamatyti televizijos laidose, nes nuo Igno Vėgėlės jau bloga darosi.
Kokia Jūsų nuomonė apie ugdymą namuose?
Ką manote apie švietimo situaciją, vis nesibaigiančią reformą?
Ką manote apie kvantinę fiziką?
Kaip vertinate Lietuvos intelektualinės, akademinės klasės bendruomenės vaidmenį pastarųjų 30 metų Lietuvos istorijoje? Kokia yra jos atsakomybė dėl to, kokioje padėtyje dabar yra Lietuva?
Ko vertas aukštasis mokslas šiais laikais?
Ar galima Lietuvoje pastatyti kosminę stotį?
Ką manote apie aukšta tvora aptvertas mokyklas?
Kokiu būdu bandysite atkreipti jaunimo dėmesį į realias Lietuvos problemas? Šiuo metu jie tiesiog užliūliuoti ir mąstyti visiškai nenori.
Kaip Jūs pakeistumėte visą švietimo sistemą?
Ką manote apie tai, jog patys žmonės galėtų bent dalį savo mokesčių paskirti toms sritims, kurioms jis pats norėtų. Pvz.: krašto apsaugai 10%, švietimui 40%, kultūrai 20% ir taip toliau.